• Producent - f-elektro

Jesteśmy jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm przemysłu elektroinstalacyjnego w Polsce. Zajmujemy się dystrybucją produktów elektroinstalacyjnych największych producentów Europy Zachodniej takich jak FANTON S.P.A. (www.fanton.com) oraz KAISER GmbH (www.kaiser-elektro.de), ponadto wspieramy polskich lokalnych producentów poprzez możliwość dotarcia z ich ofertą do szerokiego grona Klientów.

Zapleczem sieci hurtowej F-ELEKTRO SP.J. jest efektywna struktura logistyczna, składająca się z elastycznego systemu dystrybucji na terenie całego kraju. Poprzez rozwiniętą sieć lokalnych kierowników regionalnych jesteśmy w stanie sprostać największym wymaganiom naszych Klientów.

W strategii F-ELEKTRO Sp. z o.o. Sp. kom. przyjęliśmy, że naszym zadaniem dotyczącym jakości produktów jest spełnienie potrzeb i oczekiwań Klientów. Naszym celem i ambicją jest osiągnięcie pozycji lidera jakości na polskim rynku. Kładziemy nacisk na umacnianie zaufania Klientów do firmy F-ELEKTRO Sp. z o.o. Sp. kom. jako Firmy gwarantującej najwyższą jakość, proekologiczne własności oraz terminowość dostaw produkowanych i sprzedawanych przez nas produktów.

  • Sklep zamknięty

Sklep został tymczasowo deaktywowany, prosimy spróbować za kilka dni.